Hamile Yastığı Nedir Hamile Yastığı Faydası

nedir?

Anne adayları tarafından en çok rağbet gören ürünlerden biri kuşkusuz hamile yastığı en başta bulunan üründür. Hamile kadınlar tarafından tercih edilen bu ürün, hamilelik dönemi sırasında kullanılan son derece konforlu ve hem anne adayları hem de bebek için faydalı yastık çeşitleri arasındadır. Hamile kadınların rahat uyuması için dizayn edilmiş hamile yastığı, uyku sıkıntısı çeken hamilelik dönemlerinde oldukça rahatlatıcı özelliğe sahiptir.

Ünlülerin hamile yastığı tercihi “Shuma”

Ünlü isimlerin hamilelik süreçleri boyunca kullandıkları Shuma hamile yastığı, gebelerin hayatında önemli bir boşluğu doldurdu. Yıllardır hamileler, hamile yastığına duydukları gereksinimi karın altına, bacak arasına ve beline yastık koyarak gidermeye çalıştı. Ancak şimdiki anne adayları çok şanslı. Hepsinin görevini üstlenecek bir yastık ile huzurlu bir uyku hayal olmaktan çıktı.

hamile yastığı nedir

Işın Karaca Tweetter’da övgü dolu sözlerle anlattı Shuma‘yı. Esra Erol’un da kullandığı giderek daha fazla anne adayı tarafından kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başladı.

 

Henüz Türkiye’de bulunmuyorken ABD’ de de satış rekorları kıran ürün daha Türkiye’ye geldiği andan itibaren hamilelerin en çok söz ettiği ürün olmayı başardı. Doktorlar tarafından hamilelere kullanmaları için tavsiye edilen bu ürün, 2010 yılının en başarılı hamile ürünü olmayı başardı. Bel ağrıları ve sırt ağrıları gibi sorunlardan yakınan anne adayları için hamile yastıkları, bulunmaz bir üründür. Gerektiğinde boyun ve büyüyen göbeğe de destek olan Shuma Hamile Yastığı modelleri gebelik sonrası süreçte bebeği rahat emzirmeniz için de gerekli desteği sağlar.

 

?

Hamile yastığı satın almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Hamile yastığı satışı yapan bir çok alışveriş sitesi bulunmaktadır. Ancak bazı alışveriş siteleri, daha ucuz fiyatlarda satış yapması için, kalitesiz ürünler kullanmaktadır.

 

Sağlık açısından önem verilmesi sağlık köşesi olarak en öncelikli konumuzdur. Kaliteli bir hamile yastığı almadan önce, ilk yapmanız gereken hamile yastıklarının yapımında kullanılan malzemelere dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından zararsız olan ürünleri kullanmayı tercih etmelisiniz.

Hamile yastığı sadece internet üzerinden alışveriş sitelerinde satılmamaktadır. Anne ve çocuk ürünleri satan mağazalarda da hamile yastığı bulabilirsiniz. Satın almadan önce yastık yapımında kullanılan malzemelerin detayını bilmelisiniz. Daha sonra gerek internet üzerinden satış yapan sitelerde, gerekse bahsettiğimiz anne ve çocuk mağazalarındaki fiyatları karşılaştırın. Hem kaliteli hem de ucuz ürün almak bütçenizi sıkıntıya sokmamış olur.

Bir önceki yazımız olan Doğum İndüksiyonu (Suni Sancı) başlıklı makalemizde doğumdan sonra kanama, epidural blok ve göbek kordonu problemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.