Hakkımızda

hakkımızda

Sağlık Köşesi, bütünsel yaşama tutkuyla insanları destekleyen ve hayatlarında bir değişim yaratmak isteyenlere kaynak olarak hizmet eden dünyanın en büyük çevrimiçi topluluklarından biridir.

 

Editörlerimiz, Sağlık Köşesi’nin ardındaki tutkulu bir kurucudur; Aynı zamanda bir girişimci, anne, maceracı, yazar ve bağımsız sağlık araştırmacısıdır. Yaşamını değiştiren tecrübesi ve kişisel sağlık krizi, Sağlıklı Bütünsel Yaşam’ın yaratılmasıyla sonuçlandı. Bu, yardım arayan başkalarını güçlendiren, eğiten ve destekleyen bir web sağlık sitesi.

 

Değişim fırsatlarının hayattaki tüm şekil ve boyutlarda geldiğini ve bazen fırsatlardan çok trajedilere benzeyebileceğini öğreniyoruz. Kronik bir hastalık, bir hayalin ölümü ya da kaybı, hepimizin kendimiz için yarattığı bu dar kutunun dışına çıkmamıza yardım eden katalizör olabilir.

 

Sağlığın ne derece önemli olduğunu bildiğimiz için, sağlık açısından en doğru neyse bizler sizler için bunları araştırarak sizlere sunmaktayız. Ancak kesinlikle uzman bir doktor olmadığımızı belirtmek istiyoruz. Araştırmalarımız ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

 

Sağlık Köşesi