Cinsel Dayanıklığı Artırmak için Gerekli Vitaminler

Yediğiniz yiyecekler dolaşım ve kan akışını arttıran hayati besinler ekleyerek yatak odasında libido ve fiziksel performansınızı  artırabilir. Güçlü kan dolaşımı olmayan cinsel dayanıklılık  yoktur. Bu nedenle çözünür lif ve antioksidanlarla yüksek bir diyetle başlayın. Uygun diyet ve egzersizle sağlıklı bir vücut ağırlığını korumak, sihrin biraz daha uzun süre dayanmasını sağlar.

 

Cinsel dayanıklığı artırmak için gerekli vitaminler
Cinsel dayanıklığı artırmak için gerekli vitaminler

Sitrülin

Sitrülin, “Uzun Ömürlü İlaç İnceleme” raporlarının doğal Viagra olarak işlev gördüğü bir bitkidir, çünkü vücuttaki nitrik asit miktarını arttırır. Nitrik asit, kanınıza oksijen iletilmesine, kan akışını ve cinsel dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur. Karpuz, sitrülinde doğal olarak güç ve enerji veren ilaçlar yüksektir.

E vitamini

Bu durumda, enerji veren vitamin hapları E vitamini, seks hormonları, cazibe, arzu ve duygudurum üretimine yardım etme yeteneğinden dolayı “ecstasy” anlamına gelebilir. Güçlü bir antioksidan olarak yaşlanma belirtilerini yavaşlatır, bu da cinsel yaşamınızın ömrünü uzatır. Badem, yer fıstığı, çam fıstığı ve ıspanak tüm E vitamini kaynaklarıdır.

Fenilalanin

Çikolata, endorfin seviyenizi arttıran, ruh halinizi artıran ve afrodizyak olarak hareket eden bir amino asit olan fenilalanin’de yüksektir. Diğer fenilalanin kaynakları badem, avokado, ananas, yer fıstığı ve ıspanaktır.

Omega-3 yağlı asitler

Kalbiniz için iyi ise, hormonlarınız için iyidir. Omega-3 yağlar, güç ve enerji veren ilaçlar seks hormonları, bir cinsel uyarlama verebilen seks hormonları testosteron ve östrojen üretmek ereksiyonu artıran yiyecekler için karaciğer tarafından metabolize edilen doymamış yağlardır. Forbes dergisine göre, omega-3 yağ asitleri de sinir sisteminizin daha iyi işlev görmesine yardımcı olur, bu da nörolojik işlevin iyileşmesine ve iyi dolaşımın sağlanmasına yardımcı olur. Yabani somon veya diğer yağlı soğuk su balıkları, ceviz ve keten tohumu deneyin.

C vitamini

Enerji veren vitamin hapları C vitamini, nitrik asit seviyelerini düşürme şansına sahip olmadan önce serbest radikallere saldıran bir antioksidandır. Nitrik asit seviyeniz ne kadar yüksekse, kanınızdaki oksijen konsantrasyonu o kadar yüksek olur. C vitamininin güçlü bir dozu için  taze meyveleri, kivi meyvesini ve guava’yı deneyin.

A vitamini

Enerji veren vitamin hapları A vitamini eksikliği, kadınlarda ve erkeklerde seks hormonlarının üretiminin azalmasıyla bağlantılıdır. Erkeklerde testis büzülmesine ve kadınlarda yumurtalıkların atrofisine neden olabilir. Tatlı patates, mango ve kayısı gibi A vitamini bakımından zengin ereksiyonu artıran yiyecekler yiyin.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.