Sağlık Köşesi

Sağlık Köşesinde Sağlıklı Sıhatler

Anasayfa / Sağlık Haberleri / Vücudunuzdan Nikotini Temizlemek İçin Portakal Suyu

Vücudunuzdan Nikotini Temizlemek İçin Portakal Suyu

Sigara alışkanlığından çıkmak zor. Birçok deneyin ve sonra başarısız olur. Diğerleri dener, başarılı olur ve daha sonra nükseder. Şanslı bir kaç, alışkanlığı tamamen ortadan kaldırmayı başarır. Bunların çoğu, sigara içmeyi teşvik etmek için buharlara, borulara, esrarlara veya purolara dönüşür. Belki de bırakmak için nikotin yama ve hatta hipnoz denediniz; Hepsi boşuna.

 

Ama tartar ve portakal suyu kremasını denediniz mi?

 

Vücudunuzdan nikotini temizlemek için portakal suyu en etkili çözümdür
Vücudunuzdan nikotini temizlemek için portakal suyu en etkili çözümdür

Neden sigarayı bırakmalıyım?

Dünyadaki milyonlarca insan sigara içiyor ve nesiller boyu var. Bugünlerde sigara içmenin, çılgınca değişen derecelerde riski taşıdığı haberleri yok. Her zaman birileri onların sigaradan bir nefes alır , bunlar akciğer hastalığı, kalp hastalığı, astım krizleri ve farklı kanserlerin bir anlatılmamış miktarda riskini artırabilir.

 

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, “Sigara içmenin vücudun hemen her organına zarar verdiği” belirtilmektedir. Halihazırda sigara içmek ABD’de önde gelen önlenebilir ölüm nedenidir. Bu kötü alışkanlık her yıl insan immün yetmezlik virüsü (HIV), yasadışı uyuşturucu kullanımı, alkol kullanımı, motorlu araç yaralanmaları ve ateşli silahlarla ilgili olaylardan daha fazla ölüme neden olmaktadır. ABD’de sigara içilen sigaralardan daha 10 kat daha fazla ABD vatandaşı ölmüştür. ABD’deki tüm savaşlarda ölenler, tüm akciğer kanseri ölümlerinin yaklaşık% 90’ına neden olmaktadır.

 

Neden tartar kreması?

Diğer tüm sigarayı bırakma alışkanlıklarını başarılı bir şekilde denediyseniz, akciğer temizliği yoğurt ve bir bardak portakal suyuyla birlikte tartar kremasını karıştırın. Bunun nedeni, tartar kreminin, nikotinin vücudunuzdan doğal olarak sisteminizden ayrılacağından daha hızlı bir şekilde vücuttan dışarı akmasıdır. Ek olarak, tartar ve portakal suyunun krem ​​kombinasyonu, nikotinin gerçek tadı önemli ölçüde değiştirir ve bu da onu tamamen istenmeyen bir hale getirir. İkisi birlikte gerekli vitaminleri vücudunuza geri kazandırır. Bir dahaki sefere bir sigarayı özledikten sonra, bir bardak portakal suyu ve yarım çay kaşığı krema tartarını karıştırın.

Benzer Konu:  Kadınların Sağlıklı Olması Gereken Tıbbi Testler

 

Tartar faydaları kremi

Vücudunuzun nikotininden kurtulmasına yardım etmenin ötesinde, tartar kreminin aslında birçok sağlık yararı vardır ! Aşağıdaki listeyi inceleyin:

 

  • Akne ile savaşır . Tartar Kremi ve akciğer temizliği yoğurt cildinizi temizlemeye ve akneleri rahatlatmayayardımcı olan birçok asit özelliğine sahiptir . Doğrudan cildinize uygulamamanız gerekirken, su veya portakal suyunda içmek aknenizi önemli ölçüde azaltabilir.
  • Bakteri öldürür.
  • Kan basıncını düşürür . 100 gram krema tartarında toplam 16.600 miligram potasyum bulunur, bu nedenle potasyum eksikliğine bağlı yüksek tansiyondan muzdaripseniz, tartar kremini tüketebilirsiniz. Her gece yatmadan önce bir çay kaşığını su içinde karıştırmayı deneyin.

 

Sonuç

Bu nedenle, sigara alışkanlığınızı hiç şanssız bırakmadan denemeye karar verdiyseniz, bu tekniği deneyin. Bu yöntemin gerçekten yardımcı olduğunu gösteren olağanüstü sonuçlar oldu. En kötü durum senaryosu, nikotini vücudunuzdaki son sigaranızdan tamamen temizleyecek, aknenizi temizleyecek ve kan basıncınızı azaltacaktır – bunların hepsi vücudunuzun işlevine büyük faydalar sağlayacaktır. Bunun derdi ne?

Bir önceki yazımız olan Yeşil Tonik, Hormonları Dengelemeye ve Tiroidimi İyileştirmeye Yardımcı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Yorum yapmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul escort